RAY WILSON 'LIVE & ACOUSTIC'

Pw Events


Zapraszamy na akustyczny koncert ostatniego wokalisty zespołu Genesis, Ray Wilsona. Koncert odbędzie się 9 września w Centrum Kultury ZAMEK w PoznaniuZapraszamy na akustyczny koncert ostatniego wokalisty zespołu Genesis, Ray Wilsona. Koncert odbędzie się 9 września w Centrum Kultury ZAMEK w PoznaniuBĘDZIE TO PREMIEROWE WYKONANIE TEGO MATERIAŁU W STOLICY WIELKOPOLSKI!
Koncerty akustyczne Raya Wilsona to muzyczna podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój.  Dodatkowo Ray przeplata utwory opowieściami w stylu „Storytellers”, często pełnymi charakterystycznego, szkockiego humoru. Podczas tego koncertu, który będzie zaprezentowany pierwszy raz w takiej formie przed poznańską publicznością,  będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak  i klasyki grup Cut, Stiltskin czy Genesis. Pojawią się także kompozycje z najnowszych albumów– „Song for a friend” oraz „Makes me think of home”. 


* * *

Ray Wilson 'Live & Acoustic'

9.09 Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu 


18:30 rozpoczęcie wydawania biletów kolekcjonerskich
19:00 otwarcie drzwi
20:00 rozpoczęcie koncertubilety:

75 pln http://pwevents.pl/bilety/ray-wilson-ck-zamek-poznan/480/75

80 pln Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketpro, Rock Long Luck, CIM, CK Zamek

85 pln w dniu koncertu

105 pln miejsca siedzące Eventim, Biletomat.pl, CK Zamek

FB https://web.facebook.com/events/1150062971769832/ 


współorganizacja - CK Zamek

* * *


Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“.. Artysta od ponad 7 lat związany jest z Poznaniem gdzie obecnie mieszka. Live 

https://www.youtube.com/watch?v=w4kAM9MQAII

https://www.youtube.com/watch?v=tZ2AvnDV8g4

https://www.youtube.com/watch?v=tAd7ZwyEsPM 

Video

Ray Wilson | https://youtu.be/GXQRFBbvH6A 

Zdjęcie do publikacji –

https://www.dropbox.com/s/vkad5tm114kwfqj/1920A.jpg?dl=0Agendy