BISZ/RADEX "Wilczy humor"

Pw Events

Po świetnym przyjęciu albumu „Wilczy humor” współtworzonego z RADEXEM i rewelacyjnym koncercie na wiosennej trasie, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia - BISZ, powraca do Poznania! Artysta zagra wraz ze swoim live bandem 26.10 w poznańskim Blue Nocie.

BISZ/RADEX „Wilczy humor” + live band
26.10.2017, g.20:00
Blue Note/Poznań
Bilety:
35 - http://pwevents.pl/bilety/biszradex-blue-note-poznan/533/99
40 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, CIM, VertShop, Blue Note
45 - w dniu koncertuLider zespołu Pustki oraz uznany Bydgoski raper nagrali wspólny album „Wilczy humor” - kreatywną i pełną ironii podroż po różnych gatunkach i konwencjach. Album został świetnie przyjęty przez fanów, a także doceniony przez krytykę (m.in. płyta roku wg TVP Kultura czy nominacja do Fryderyka – Album roku hip-hop). Płyta dotarła do 3-ciego miejsca listy Olis – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. 


Do wykonywania albumu na koncertach został powołany specjalny skład, w którym biorą udział Jacek Kita, pianista jazzowy (m.in. Levity, incarNations) oraz perkusista młodego pokolenia Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley, Smolik&Kev Fox). Rozimprowizowane wykonania koncertowe nadają kalejdoskopowym utworom z „Wilczego humoru” nowego, często niespodziewanego wymiaru. Z jednej strony porywają świeżością i energią, z drugiej warstwa tekstowa zmusza do zatrzymania się i choćby krótkiej refleksji.


https://www.facebook.com/BiszBOK/

https://www.facebook.com/BiszRadex-443298649358796/ 

http://www.biszu.pl/

http://www.pchamytensyf.pl

„Potlacz!” https://www.youtube.com/watch?v=u1O8dOR1CbY
„Nie obrażaj się” https://www.youtube.com/watch?v=ehG5KRq0XNc

„Znak zapytania” https://www.youtube.com/watch?v=jJif-cxdT4Q

Agendy