HUNTER

Pw Events

Po raz kolejny HUNTER zagra w poznańskim klubie U BAZYLA. Tym razem zapraszamy w dn. 8 LISTOPADA 2019. Bilety już w sprzedaży!
 
HUNTER + support
8.11 U BAZYLA / POZNAŃ
 
Otwarcie klubu; 18:00zł
Start koncertu: 19:00
 
Bilety:
45zł eventim, ebilet, ticketmaster, biletomat
50zł w dniu koncertu
 
* * *
 
HUNTER - Polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie - wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.
 
W ciągu 33 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych) a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.
 
Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów. Zespół dziś tworzą: Drak - gitara/wokal, Pit - gitara, Saimon - bas, Jelonek - skrzypce, Daray – perkusja, Letki - instrumenty perkusyjne
 

Agendy

klub U Bazyla / Poznań

2019-11-08, 19:00:00
Bilety
Pw Events 40.00 zł Kup bilet