KILLY

Pw Events

KILLY ponownie w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w Warszawie, kanadyjski raper powróci jesienią do Krakowa, gdzie 27. września zaprezentuje materiał z nowego albumu „Surrender Your Soul” w klubie Zet Pe Te. Publikę przed koncertem głównym rozgrzeje prawdziwy Harpaggiano, człowiek wielu twarzy - Barto'cut12. Jego support zawierał będzie premierowy materiał z nadchodzącej EP "Piruet", z której znacie już dwa single - "Buffalo" oraz "360", gdzie Młodego Wilka Popkillera wspomógł sam Kosi JWP. 


KILLY + Barto'cut12

27.09 / Zet Pe Te / Kraków


19.30 Otwarcie drzwi

20.00 Barto'cut12

20.45 Killy


Bilety:

79 zł : https://pwevents.pl/bilety/killy/634/153

84 zł : Biletomat, Ebilet, Ticketmaster, Eventim, Ticketclub

89 zł : w dniu koncertu


Pochodzący z Toronto KILLY, czyli Khalil Tatem, zdobył sławę dzięki utworowi "Killamonjaro". Szybki sukces osiągnął w 2017 roku, roku, kiedy to ukazał się ten przełomowy singiel wyprodukowany przez Green Jacquesa, a także kilka innych utworów, które w serwisach streamingowych osiągnęły milionowe liczby wyświetleń, jednak swój talent rozwijał już od czasów gimnazjalnych. Inspirowany Kanye Westem, Mobb Deep, Travisem Scottem i Tame Impala już jako nastolatek nagrywał pierwsze zwrotki na telefon BlackBerry.


W marcu 2018 Killy wydał album „Surrender Your Soul”, na którym nie pojawiają się żadni goście. Podobnie jak wcześniejszy materiał, płyta została wydana przez Secret Sound Club i dystrybuowana przez Universal Music Group. Poza własną dyskografią, Killy nagrał wspólne utwory z 16yroldem ("No Romance") oraz Scoobym i Black Elkiem ("Bass Traditions").


Fb: https://www.facebook.com/killymusic/

Instagram: @killy

Killamonjaro: https://www.youtube.com/watch?v=kGScxakv49Q

No Sad No Bad: https://www.youtube.com/watch?v=zNqUptqx3bY

Agendy