Łąki Łan & Dmuchawce

Pw Events

Łąki Łan zaprasza na cykl wyjątkowych koncertów z towarzyszeniem sekcji dętej. Trasa Łąki Łan & Dmuchawce obejmie tylko kilka miast, w których zespół zaprezentuje swoje utwory w nowych aranżach.

Co to za uczucie, co za stan, kiedy żyzny pała łan? Wiadomo, moc, energia, endorfina! A gdyby tak wzbogacić ten Łąkowy bukiet o soczyste brzmienie ponętnych dęciaków?! Zrobiliśmy to na Przystanku Woodstock 2017 i było przepysznie! Dlatego jesienią na kilku specjalnych występach pod hasłem Łąki Łan & Dmuchawce naszą siłę rażenia zwiększy ośmioosobowa sekcja dęta, którą rozdyryguje Mateusz "Czarny Bez" Czarnowski. Zapraszamy do: Krakowa, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania czyli na sześć energetycznych do sześcianu koncertów, a nie jakichś tam dętych imprezWyraj wybaw w turbo dawce! Przeleć się!!!! Na Łąki Łan i Dmuchawce!!!!”

Łąki Łan i Dmuchawce

7.12.2018 

MTP 2, Poznań

19:00 otwarcie drzwi
20:00 Łąki Łan


Bilety: 


65 zł : https://pwevents.pl/bilety/laki-lan--dmuchawce/628/147

75 zł : Biletomat, Ticketmaster, Ebilet, Eventim, TicketclubŁĄKI ŁAN słyną z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu są nazywani jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury.


Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show.


Ostatnia płyta Łąki Łan pt. "Syntonia" ukazała się w 2016 roku. Promowały ją single "Pola Ar" i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”.


Fb: facebook.com/lakilan

www.lakilan.pl

Agendy