RAY WILSON - GENESIS CLASSIC

Pw Events

Szanowni Państwo, ze względu na trwającą przebudowę systemu przeciwpożarowego w Zaklęte Rewiry uprzejmie informujemy, że czwartkowy koncert musi zostać przeniesiony do klubu A2 - Centrum Koncertowe (ul. Góralska 5). Do końca trwały prace, ale niestety procedury formalne trwają dłużej, niż spodziewały się władze klubu. Zakupione bilety zachowują ważność, ewentualne zwroty w miejscach zakupu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.         


Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od narodzin jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny Raya Wilsona - jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów. Szkocki wokalista będzie świętował swoje 50. urodziny m.in tym wyjątkowym koncertem we Wrocławiu.


Ray Wilson- Genesis Classic

18.10 A2, Wrocław

godz. 20:00


Bilety:
85 zł stojące pwevents.pl/bilety/ray-wilson-genesis-classic--miejsce-stojace-zaklete-rewiry-wroclaw/631/150
90 zł stojące Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketclub
95 zł stojące w dniu koncertu

100 zł siedzące nienumerowane pwevents.pl/bilety/ray-wilson-genesis-classic--miejsce-siedzace-zaklete-rewiry-wroclaw/630/150
105 zł siedzące nienumerowane Eventim, Ebilet, Biletomat.pl


 Ray wraz ze swoim zespołem skupi się zarówno na swoich solowych dokonaniach oraz twórczości grup: Guaranteed Pure ,Stiltskin czy CUT. Zaprezentuje także twórczość związaną z grupą GENESIS –od utworów sięgających początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te które współtworzył na albumie “Calling All Stations” (W tym roku mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu GENESIS w Polsce - 1998r. Katowice). Na koncercie nie zabraknie niespodzianek muzycznych.


 Ostatnie 2 lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, w 2016r. na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty-  akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. W 2017 roku ukazał się natomiast album Live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa, dzięki swojej oryginalnej barwie głosu, przywracając grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami  gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions. 


Agendy