RENATA PRZEMYK Trio

Pw Events

Po rewelacyjnie przyjętym wiosennym koncercie Renaty Przemyk  artystka wraca do Poznania pod koniec 2019 roku. Usłyszycie największe przeboje w kameralnych akustycznych wersjach. Jak zawsze możecie liczyć na klimatyczny koncert i dobrą zabawę. Bilety już w sprzedaży!
 
* * *
Renata Przemyk Trio
13 grudnia
Blue Note Poznań
Godzina: 20:00
Bilety:
Miejsca stojące:
50 zł  oraz w Longplay (Polna 22, Poznań)
55 zł (biletomat, ebilet, ticketmaster, eventim)
Miejsca siedzące: 70 zł (biletomat, ebilet, ticketmaster, eventim)
 
* * *
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.
 

Renata Przemyk Trio to kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (sięgającej po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na fretlessie (bezprogowej gitarze basowej) oraz Grzegorza Palkę - grającego na gitarze akustycznej. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane. W repertuarze znajdują się m.in. piosenki zarejestrowane na płycie "AKUSTIK TRIO", jak również piosenki z płyty „RZEŹBA DNIA” oraz kilka songów Leonarda Cohena.  Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Koncert  pełen jest zaskakujących zwrotów, energii i wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie - przekaz wszystkich piosenek.

Agendy

Blue Note / Poznań

2019-12-13, 20:00:00
Bilety
Pw Events 50.00 zł Kup bilet