SMOLIK / KEV FOX- QUEEN OF HEARTS EP TOUR

Pw Events

Jeden z najgłośniejszych polskich duetów ostatnich lat powraca z nowym materiałem!  Po sukcesie pierwszej wspólnej płyty Andrzej Smolik i Kev Fox ruszają w trasę promującą nową epkę „Queen Of Hearts”, która ukaże się we wrześniu 2018 roku. 23. listopada wystąpią w we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry, a dzień pózniej w poznańskiej Tamie. 


Smolik / Kev Fox

23.11 Zaklęte Rewiry/Wrocław
24.11 Tama/Poznań


Harmonogram:

19:00 otwarcie drzwi
20:00 SMOLIK / KEV FOX


Bilety:

59 zł: pwevents.pl

64 zł: Eventim, Ticketmaster, Ebilet, Biletomat, Ticketclub

69 zł: w dniu koncertu


Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na kilka dni w studio, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. Po kilku latach ich współpraca zaowocowała wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym.


Andrzej Smolik to człowiek orkiestra: kompozytor, producent, multiinstrumentalista, dziennikarz radiowy, członek Rady Akademii Fonograficznej ZPAV w sekcji muzyki rozrywkowej. Współpracował z Robertem Gawlińskim, Kasią Nosowską, Kayah, Noviką, Arturem Rojkiem, Miką Urbaniak, Marylą Rodowicz, Krzysztofem Krawczykiem, Marią Peszek. Laureat Fryderyków za własne albumy „3” i „4 oraz „Maria Awaria” Marii Peszek.


Kev Fox to angielski wokalista, gitarzysta i kompozytor związany ze sceną Manchesteru, autor kilku solowych płyt. Obdarzony charakterystycznym chropowatym głosem, obecnie rodowity Sopocianin.


Nagrany w 2015 roku album „Smolik/Kev Fox” uzyskał status platynowej płyty i zdobył nagrodę Fryderyka dla albumu roku w kategorii „elektronika i alternatywa”. EP „Queen Of Hearts” ukaże się we wrześniu 2018 roku.


https://www.facebook.com/SmolikKevFox/
„Queen of Hearts” https://www.youtube.com/watch?v=CZph99B6QBM
„Run” https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y
„Regretfully Yours” https://www.youtube.com/watch?v=sf4okU-Ciu0 

Agendy