SMOLIK & KEV FOX

Pw Events

SMOLIK / KEV FOX po rewelacyjnym i wyprzedanym koncercie w Poznaniu w minionym roku wracają do stolicy Wielkopolski! Czekacie na nowości? Przyjdźcie 10.03 do CK Zamek i przekonajcie się sami, co przygotował tym razem ten energetyczny duet!

Smolik/Kev Fox
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
10.03, g.20:00

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera. Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). 
Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż... 

https://www.facebook.com/SmolikKevFox/
http://www.smolikkevfox.com/
"Run" https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y
"Regretfully Yours" https://www.youtube.com/watch?v=sf4okU-Ciu0

Agendy

CK Zamek / POZNAŃ

2017-03-10, 20:00:00
Bilety
Pw Events 49.00 zł Kup bilet
54 - Ticketpro. Eventim, eBilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck, Bilety24.pl
59 - w dniu koncertu
65 - eBilet, Eventim, Bilety24.pl (siedzące)
https://www.facebook.com/events/403680786630642/