SMOLIK & KEV FOX

Pw Events

SMOLIK / KEV FOX po rewelacyjnym i wyprzedanym koncercie w Poznaniu w minionym roku wracają do stolicy Wielkopolski! Czekacie na nowości? Przyjdźcie 10.03 do CK Zamek i przekonajcie się sami, co przygotował tym razem ten energetyczny duet!

Smolik/Kev Fox
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
10.03, 

18:30 wydawanie biletów kolekcjonerskich

19:00 drzwi

20:00 Smolik & Kev Fox

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera. Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). 
Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż... 

https://www.facebook.com/SmolikKevFox/
http://www.smolikkevfox.com/
"Run" https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y
"Regretfully Yours" https://www.youtube.com/watch?v=sf4okU-Ciu0

Agendy