ARMIA

Pw Events

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie koncert zespołu ARMIA w Blue Note Poznań zostaje przełożony na 9.10 (piątek) Zakupione bilety zachowują ważność. Zachęcamy do zachowania posiadanych biletów. W sprawie zwrotu biletów kupionych na pwevents.pl prosimy o kontakt mailowy na bilety@pwevents.pl. Widzimy się na jesień, mam nadzieję, że przy pełnych salach!
* * *
ARMIA
9.10 Blue Note / Poznań
19:00 otwarcie drzwi, 20:00 start
bilety:
40 https://pwevents.pl/bilety/armia-blue-note-poznan/695/195 oraz Longplay (Polna 22)
45 ebilet, biletomat, eventim, ticketmaster, kupbilecik
50 w dniu koncertu
SIEDZĄCE 50zł - biletomat
* * *
Zespół ARMIA powstał w 1984 roku na skutek zetknięcia trzech osobowości naszej niezależnej sceny: Tomasza Budzyńskiego (Siekiera), Roberta Brylewskiego ( Brygada Kryzys , Izrael) i filozofa Sławomira Gołaszewskiego.
Zespół wydał kilkanaście płyt, z których wydana w 1990 roku „Legenda” oraz „Triodante” z 1994 r. zaliczane są do klasyki polskiej muzyki rockowej. W ciągu trzydziestokilkuletniej kariery zespołu w jego składzie grało wielu wybitnych i zasłużonych dla rockowej sceny muzyków. Obecnie zespół tworzą: Tomasz Budzyński – śpiew, Amadeusz Kaźmierczak – perkusja, Dariusz Budkiewicz – gitara basowa, Jakub Bartoszewski – waltornia, instrumenty klawiszowe. Stanisław Budzyński -gitara.
W 2011 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Howe Horyzonty we Wrocławiu miał premierę film „Podróż na Wschód”, który jest poetycką historią zespołu Armia opartą na kanwie opowiadania Stefana Grabińskiego. Jest on dołączony w formie DVD do autobiograficznej książki Tomasza Budzyńskiego „Soul Side Story „
Ostatnim wydawnictwem zespołu jest wydana w październiku 2015 płyta „Toń”. Płyta ma charakter wizyjno apokaliptyczny a muzycznie jest kontynuacją artystycznych poszukiwań zespołu.

Członkowie Zespołu
Tomasz Budzyński – głos
Jakub Bartoszewski – waltornia, instrumenty klawiszowe
Amadeusz Kaźmierczak – perkusja,
Darek Budkiewicz – gitara basowa
Stanisław Budzyński – gitara

z zespołem współpracują:
Gerard Nowak – głos, gitara akustyczna
Karol Nowacki – akordeon, instrumenty klawiszowe

Agendy

Blue Note / Poznań

2020-10-09, 20:00:00
Bilety
Pw Events 40.00 zł Kup bilet