DARIA ZAWIAŁOW

Pw Events

Idzie nowe!
Nowa płyta Darii Zawiałow, a wraz z nią trasa koncertowa!!!


Szanowni Państwo!

W związku z zamknięciem na czas nieokreślony klubu K4 w Szczecinie jesteśmy zmuszeni zmienić lokalizację koncertu DARII ZAWIAŁOW na PERON5. Zmianie ulega także data koncertu z 16.03 na 11.04. Mamy nadzieję, że zmiana miejsca wpłynie na komfort odbioru i jakość przestawianego show artystki. Dotychczasowe bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Oczywiście jeśli komuś nie pasuje data to bilety może zwrócić w miejscu zakupu. Przepraszamy za niedogodności nie wynikające z naszej winy.


Daria Zawiałow

17.03 / Kawon / Zielona Góra

19:00 - drzwi
19:30 - Aleksandra Kozubal

20:15 - Daria Zawiałow

11.04 / Peron 5 / Szczecin

ZIELONA GÓRA

KONCERT WYPRZEDANY!


SZCZECIN

19:00 - drzwi
20:15 - Daria Zawiałow


55zł - https://pwevents.pl/bilety/daria-zawialow-peron-5/664/0

60zł – BiletyFM, Biletomat, Eventim, Ticketmaster, Ebilet

65zł – w dniu koncertu
Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny zapowiada kolejny etap w swojej muzycznej karierze. Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeczy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Artystka właśnie zapowiada premierę i trasę, podczas której fani będą mogli usłyszeć nowe utwory. Drugi, studyjny album "Helsinki" ukaże się wiosną nakładem wydawnictwa Sony Music.


Daria Zawiałow o nowej płycie i koncertach:


„Helsinki” – to tytuł mojego nowego albumu, który ujrzy światło dzienne na wiosnę 2019! Materiał na płytę stworzyłam razem z moim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Nie spodziewaj się jednak powtórki z „A Kysz!”. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu! Płyta ukaże się wczesną wiosną 2019 roku.” W ślad za nią wyruszę w trasę koncertową, jestem przekonana, że efekt tych naszych poszukiwań bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkich, którzy zechcą się z nami spotkać na trasie i przyjąć od nas całą masę muzycznej energii!
Do zobaczenia!!!

Agendy