HUNTER + support

Pw Events

HUNTER+support
Data: 14-10-2022
Miasto: Poznań
Miejsce: U Bazyla
Otwarcie klubu: 18:00
Support: 19:00
Hunter: 20:00
Bilety: 70zł - przedsprzedaż, I pula
DO NABYCIA
x LONGPLAY Vinylshop (ul. Polna 22)
https://pwevents.pl/bilety/hunter-support/709/209
https://www.biletomat.pl/metal/hunter-poznan-11740/
---
Prawie 3 lata!!! Tyle właśnie minęło. Ciężko w to uwierzyć, ale w związku z atakiem pandemona i powikłaniach ostatnią klubową trasę zagraliśmy… na wiosnę 2020 roku (!) W międzyczasie udało nam się wyjechać jedynie na kilka pojedynczych koncertów i plenerów..
Na szczęście WRACAMY!!! ????????????????????
I w związku z tym, poza Waszymi ulubionymi koncertowymi killerami, planujemy na tej antywojennej jesiennej trasie kilka niespodzianek ???????????? Zaprosimy na nią także Gości specjalnych! Pytacie nas wciąż o ukraińskojęzyczną wersję „Kiedy umieram”. Oczywiście zagramy krótki przerywnik akustyczny a w nim „Коли вмираю…” Usłyszycie także coś, czego nie wykonywaliśmy do tej pory nigdy na żywo… także będzie się działo! ✌️????????
Jak widzicie trasa ta będzie naszym protestem i sprzeciwem wobec toczącej się wciąż wojnie w Ukrainie, bo jedną z najgorszych rzeczy jaka może nas teraz spotkać to zobojętnienie i znieczulica. Dlatego możecie się spodziewać bardzo głośnego i cholernie mocnego setu, na którym mamy nadzieję - pojawicie także i Wy! Zapraszamy serdecznie! 

Agendy

PFR