Jelonek

Pw Events

JELONEK 20 GRUDNIA, G. 20:00 (wejście od 19:00) / U Bazyla

bilety: 45 zł https://pwevents.pl/bilety/jelonek/677/182

50zł (Ticketmaster, Biletomat, Ebilet, Eventim), 55zł w dniu koncertu

* * * 

Zaprrraszamserrrrdeczniewsjech na kłoncertyjelonkowate w ramach:

„MASAKRA TRASA KLASYKI” promującej NOWĄ PŁYTĘ! 

Będziem brykać, swawolić, baraszkować, figlować, broić, hasać, bisurmanić oraz dopuszczać się  przedświątecznego "zeszmacenia" przy gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rokendroli i metallurgiów! 

Oferta ta obejmuje gwarantowane i satysfakcjonujące wysmyczkowanie (na godziny, z możliwością przedłużenia smyczka), zryczałtowane upogowienie cielesne, zwolnioną z vat i z wad koncertową przyduśkęprzysceniczną połączoną z gratisowym, publicznym ocieractwem w tradycyjnej ścianeczce śmiercieczki.

A wszystko to przy autorskiej muzykantoterapijijijelonkowatej leczącej wiele schorzeń np.: reumatyzm mózgu, alergie na kafelki w toalecie, fobie przed kucnięciem, zboczne skrzywienie kręgosłupa moralnego i wiele innych, niepotwierdzonych przypadków wyleczenia.

Przed koncertem nastąpi jedyna w swoim rodzaju, dedykowana dla wyselekcjonowanych klientów, wyprzedaż biletów wstępu, które dodatkowo użyte w nieodpowiedni sposób wspomagają w problemach z bezsennsownością nocną oraz trwałą ondulacją "w te dni...". 

Przed użyciem biletu i koncertu zapoznaj się z treściową ulotki nie dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub gospodarstwoceutą, gdyż każdy koncert niewłaściwie wysłuchany obraża i wygraża Tobie i Twojemu poczuciu estetyki, czyli w krótki, wioskowych słowach, chodzi o to , że ......... Dawajta ku nam, na kłoncerty! 

Do zobaczyska - dajcie pyska !

Jelonek

P.S

Oczywista nie zabraknie tradycyjnego, rockowego Mikołaja o gorących kolankach i metalowego kolędowania z wypasionymi prezentami "wszystko do 3 zł"!

Agendy

klub U Bazyla / Poznań

2019-12-20, 20:00:00
Bilety
Pw Events 45.00 zł Kup bilet