NOWA DATA Ralph Kamiński / Poznań / Kosmiczne Energie

Pw Events

Szanowni Państwo! W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną na świecie i obostrzeniami w całym kraju, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu na 13.06.21. Koncert odbędzie się na plenerowej scenie przy Stadionie Poznań - SkwerPlay (ul Bułgarska 17). W przyszłym tyg. zostaną wprowadzone do sprzedaży dodatkowe bilety. Bilety dotychczas zakupione zachowują ważność i NIE TRZEBA ICH WYMIENIAĆ!

* * *

RALPH KAMINSKI & My Best Band In The World - trasa "Kosmiczne Energie"

NOWA DATA W CZERWCU! 

Bilety: 75zł

Do nabycia  www.biletomat.pl/pop-rock/ralph-kaminski-poznan-9928/


 #grajmybezpiecznie


RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor. Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć podróż pełną kosmicznych energii. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World!

Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”. 

Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.

Intymny i poruszający album MŁODOŚĆ zabrzmi ponownie na żywo. Przed wami nowa odsłona trasy, której nie możecie przegapić!

   

Single: 

„Wszystkiego najlepszego” https://tinyurl.com/RalphWN 

„Kosmiczne Energie” https://tiny.pl/t11pm 

"Autobusy" https://www.youtube.com/watch?v=ARZAUVpvxw8


------

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu podczas epidemii wirusa SARS-COV-2


1. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazania swoich danych kontaktowych (adres zamieszkania oraz nr telefonu komórkowego) Organizatorowi.


2. Administratorem Państwa danych jest Piotr Walczuk Event  z siedzibą w Poznaniu 60-684, Os. Zygmunta St. 13/24. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.


3. Wzór oświadczenia dostępny jest pod linkiem: https://pwevents.pl/page/oswiadczenie/8


Należy je złożyć przy wejściu do obiektu lub na teren wydarzenia.


4. Osoby odmawiające złożenia oświadczenia nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu; w takim przypadku kwota za bilet nie podlega zwrotowi.

 

5. W trakcie wydarzenia:

• każdy uczestnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren wydarzenia. Preparaty do dezynfekcji będą dostępne na miejscu;

• w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub przyłbicy, również podczas trwania wydarzenia;

• ze względu na wymogi związane z procedurami bezpieczeństwa prosimy o przyjście na wydarzenie z czasowym wyprzedzeniem;

• zalecamy korzystanie z biletów elektronicznych;

• osoby z widocznymi objawami przeziębienia (duszności, kaszel) nie będą wpuszczane na teren wydarzenia;

• uczestnicy zobligowani są do utrzymywania dystansu 2 m od innych uczestników;

• uczestnicy zobligowani są do stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia;

• uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać


 #grajmybezpiecznie

Agendy

SkwerPlay

2021-06-13, 20:00:00
Bilety
Pw Events 75.00 zł Kup bilet