Ragnar Ólafsson

Pw Events

Ragnar Ólafsson
[ Islandia / singer-songwriter ]
gdzie: Poznań - Vinylshop Longplay (ul. Polna 22)
kiedy: wtorek, 25 lutego 2020, godz. 20.00

Bilety: 30 zł - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46747/Pozna%C5%84/Ragnar+Olafsson/?fbclid=IwAR2tKblkRw6r93Nd13h2qel4quL9BZPHEyE30BlC3EDiXC1xpY0gm3Msu_k

/ 40 zł - w dniu koncertu


Ragnar Ólafsson
[ Islandia, singer-songwriter ]
To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii !) i koncertował w ponad 30 krajach! Ragnar jest też od niedawna w grupie Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej…
Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.
W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country.
Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką, solową trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album „Urges”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej… ale zagra też kilka nowych utworów, która pojawią się na drugiej płycie – jej premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku.
Strona artysty: www.facebook.com/ragnarolafssonmusic

Kontakt w Polsce – Agencja Koncertowa Borówka Music:
www.facebook.com/borowkamusic
Współpraca: PW Events.

Agendy