SOLD OUT! Waglewski/Fisz/Emade

Pw Events

KONCERT WYPRZEDANY! W DNIU IMPREZY NIE BĘDZIE SPRZEDAŻY NA BRAMCE!

W wyjątkowy wieczór szóstego stycznia w poznańskiej Auli Artis wystąpią trzej królowie polskiej piosenki - Wojciech, Bartosz i Piotr Waglewscy. Rodzinny projekt Waglewski Fisz Emade powraca do Poznania, aby zaprezentować swój drugi album 'Matka, Syn, Bóg'. Nie zabraknie oczywiście także kompozycji z ich debiutanckiej płyty "Męska Muzyka". Bilety już w sprzedaży!


WAGLEWSKI / FISZ / EMADE
06.01.2018/Aula Artis/Poznań,

19:00 otwarcie drzwi

godz. 20:00


Album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski - instrumenty smyczkowe.
Wojciech Waglewski o płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”.

„Ojciec” na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ROTYmNckBCw


Agendy